Imkervereniging “De Oeterbij” werd in 1913 opgericht door Hubert Casters uit Niel Bij As.

Onze voorzitters:

Hubert Casters: 1913 tot 1966.

Jan Clijsters: 1966 tot 1986.

Jos Moors: 1986 tot 2015.

Jan Van Bogget: 2015 tot 2019.

Johan Bocken: huidige voorzitter.

 

Bestuur van De Oeterbij:

Voorzitter Johan Bocken (johan.bocken@oeterbij.be)

Penningmeester Jos Bullen (jos.bullen@oeterbij.be)

Bianca Slegers (bianca.slegers@oeterbij.be)

Mathijs de Vries (mathijs.de.vries@oeterbij.be)

Camille Swerts (camille.swerts@oeterbij.be)

Danny Vandeven (danny.vandeven@oeterbij.be)

Jan Lipkens (jan.lipkens@oeterbij.be)

Algemene informatie : info@oeterbij.be